Skip to content

Надійні запчастини
для вашого автомобіля
Команда, якій
ви можете довіряти
Чітке розуміння
переваг споживачів

Коротко

Про нас

Власники автомобілів нерідко стикаються з проблемою складності вибору запчастин. Новий бренд DETALKA допоможе з вирішенням даної проблеми: ми займаємося виробництвом надійних автозапчастин, рівняючись на міжнародні стандарти якості та експлуатації. Нам можна довіряти, адже головними принципами роботи компанії є чесність і порядність по відношенню до того, для кого ми створюємо свою продукцію – запчастини для ремонту і відновлення авто.


Виробничі об’єкти компанії знаходяться в різних країнах світу. Для створення автозапчастин використовується сучасне високотехнологічне обладнання – ми з упевненістю можемо гарантувати якість і надійність продукції, так як ретельно контролюємо кожен етап виробництва. 

Створюючи унікальні ремкомплекти DETALKA, нам вдається задовольнити широкий спектр потреб клієнтів, підтримуючи при цьому оптимальні ціни на всю продукцію.

 Щоб максимально підвищити клієнтоорієнтованість, представники бренду ретельно вивчають і аналізують ринок. Це дозволяє виявити найбільш часті проблеми клієнтів з вибором і експлуатацією автозапчастин, щоб в подальшому створювати деталі, які задовольнять потреби навіть найвимогливіших автовласників.

Чітке розуміння переваг споживачів
Бездоганне знання технології виробництва
Багатий досвід роботи співробітників компанії

Придбати автозапчастини DETALKA, а також ознайомитися з асортиментом можна у офіційних дистриб’юторів бренду, які забезпечують висококласний сервіс


partner_logo_1

Для оптових покупок:
Omega

partner_logo_2

Для роздрібних покупок:
autodoc.ua

750_4776
750_4766
750_4759
750_4742